Beagle

Tilbake til nyheter

“Tikka”
N SE J(D)CH AHA Knertens Tikka
født 09.03.18,  regnr. NO39542/18
LAFORA N/N,  MLS N/N, IGS N/N, NCCD N/N, OI N/N, POAG N/N, PK N/N

C.I.B. SE J(KOMBI)CH SE UCH
Swed Pack’s Beaglers Bobby 
SE17314/2014
INT NORD UCH SJCH
Bodigga Royal Occasion 
S56580/82    HD:A 
Annasline Occasion 
KCSB 1246BQ   
Pippatine Overture 
KCREGD 6758504E01
SE VCH SE N UCH
Girls Have Fun From Elly´s Pack 
SE27750/2011 
Ayers Rock from Elly’s Pack 
NHS B2675703
Anna Belle from Elly’s Pack 
NHSB 2738986   
N SE J(D)CH NORD VCH
TYRIBERGET’S KIKKI 
NO36493/09    HD:B   
Tricolor
 D VDH DKCH EUUV-00 VV-08
Red Baron Check-point-charlie 
DK05678/2007    HD:B
Interim’s Sir Oberon Ogilvie 
VDH/ BCD98-003 
Donna Vom Müntergrund 
VDH /BCD97-227    HD:A 
N JCH Tyriberget’s Boya 
06266/02    HD:B   
Tricolor 
Sibeja’s Pride S33454/ 2000    HD:A   
Royal Sandy 23917/97    HD:A  

Bruks-prøver for AHA Knertens Tikka▼

Dato
26.06.21 Blodsporprøve Selbu Jeger og Fisk 1. premie og 2. plass av 18
21. 11.20 Snø, separat, Res: 2 X 1. Premie rådyr. Dommer: Nils Kjøsnes
Sj(Rå)ch og Njch
07.11.20 Barmark, Trøndelag Harehundklubb, 
Resultst: 1. premie hare. Dommer: Ole Petter Løkken
03.11.20 Barmark,separat, Res: 3. premie hare. Dommer: Johannes Aune
31.10.20 Barmark, separat, Res: 1. premie rådyr.Dommer: Jon Martin Støver Hofstad
28.06.20 Blodsporprøve:Selbu Jeger og Fiskerlag,  AK klasse 3.premie
10.01.20 Lur prøven, Sverige –  Resultat:   2 X 1. premie rådyr. Barmark, Dommer: Jan Johansson
20.12.19 Separat prøve –  2. premie rådyr. Snø, Dommer: Alf Walseth

Utstillingsresultater for AHA Knertens Tikka▼

Dato Dommer Arrangør Resultat
 
06.09.20  Børge Espeland   Vågan Hundeklubb EXC, CK, CERT, 2.BTK
05.09.20
Rune Tyvold
Gruppedommer: Per Kristian Anderssen
Salten brukshund klubb
Exc, CK, CERT, 1BTK, BIR, 2BIG
27.06.20  Lars Hjelmtvedt  NKK Trondheim Excellent
15.06.19 Olle B Häggkvist NTH Stiklestad 1.BTK, CK, BIR, BIG2, kåret til 2. beste junior tispe fra gruppene 4,5,6,7
31.03.19 Per Harald Nymark Trøndelag harehundklubb 1 VG

Tikka fikk første napp i Odd Stagebergs Minnepokal for småhund med høyest poengsum. Åpen prøve separat 2020

.
Tikka; Norsk Jakt Champion

Tikka; Svensk Jakt Championat


Tikka; Jaktprøve

 Tikka – Saltenutstillingen 2020


Tikka – Saltenutstillingen 2020


NTH Stiklestad, 15.06.19


Tikka, Trøndelag harehundklubb, 31.03.2019
Tikka, Trøndelag harehundklubb, 31.03.2019

Tikka, valp

“Easy”
Easy født: 7.02.2013 regnr: NO35518/13

Gold Line’s Crazy Dane 
DK12488/2011    
Trefarget 
INTCH DKCH HUCH EUW08 DECH DEV
Gold Line’s Crystal Lawless Rebel 
DK11420/2003 
Gold Line’s Best Revenge 
DK11230/2001 
Gold Line’s Magic Sound Of Blues 
DK05749/99
DKCH
Gold Line’s Come On Baby Bean 
DK10069/2006 
Starbuck Torbay About Face 
DK07823/2005
Gold Line’s Touch Of Appia 
DK09562/99
 Tyriberget’s Klara 
NO36494/09    H:B   
Tricolor
 D VDH DKCH EUUV-00 VV-08
Red Baron Check-Point-Charlie 
DK05678/2007    H:B
Interim’s Sir Oberon Ogilvie 
VDH/BCD98-003
Donna Vom Müntergrund 
VDH/BCD97-227    H:A
N JCH
Tyriberget’s Boya 06266/02   H:B Tricolor 
Sibeja’s Pride S33454/2000    H:A
Royal Sandy 23917/97    H:A

Bruks-prøver for Easy▼

Dato
   
10.02.15 2. premie særskilt prøve hare

Utstillingsresultater for AHA Knertens Tikka▼

Utstillingsresultater for Easy▼

Dato Dommer Arrangør Resultat
 29.05.16  Sarah Haggkvist, Sverige Trøndelag Harehundklubb CK, CERT, 1BTK, BIM
 13.06.15  Bjørn Roald Nord Trøndelag Dachshundklubb Exc,AK,3AKK
 07.06.14  Niels Brandstrup Nord Trøndelag Dachshundklubb Exc,UK,1.UKK
 25.05.14  Per Harald Sivesind Trøndelag Harehundklubb G,JK
07.06.14 Niels Brandstrup Nord-Trøndelag Dachhundklubb Resultat: 1.1. unghundklasse (excelent)
24.05.14 Per Harald Sivesind Trøndelag Harehundklubb Good

Til toppen av side